ירידה של עשרות אחוזים בביקוש לטיסות מישראל לפריז - מחירי הכרטיסים בשפל

אירועי הטרור בצרפת משפיעים על העדפות החופשה של הישראלים. מבדיקה שנערכה בקרב חברות נסיעות ישראליות עולה כי נרשמה ירידה של עשרות אחוזים בביקוש לטיסות ולחופשות בצרפת. הביקוש הנמוך הוביל בתורו לירידה במחירי הטיסות לצרפת. נתונים דומים משתקפים גם בדיווחים על התיירות לצרפת ממדינות 
אחרות בעולם.

צרפת היא אחד מהיעדים התיירותיים הפופולריים ביותר בעולם. בכל שנה מגיעים למדינה 80–85 מיליון תיירים מכל רחבי העולם.

הישראלים לא מוותרים על טיסות הקונקשן לטורקיה

פיגועי הטרור וניסיון ההפיכה בטורקיה הביאו אמנם לירידה חדה בביקוש של ישראלים לנופשונים במדינה - אבל לא השפיעו על הביקוש לטיסות עם חניית ביניים (קונקשן) בשדות התעופה הטורקיים.

על פי נתוני רשות שדות התעופה, מתחילת 2016 נרשמה עלייה במספר המטוסים שיצאו מישראל לטורקיה לעומת התקופה המקבילה ב-2015.

לטייל בלי פחד: אלו המדינות הבטוחות ביותר לתיירים בעולם

תקופה האחרונה נראה שבכל פעם שפותחים חדשות שומעים על אסון אחר בעולם, מפיגועי טרור באירופה ועד לתקריות ירי בארה"ב ומקרי אונס בהודו, ורבים מתחילים לחשוש לצאת ולטייל. אבל לא הכל אבוד, וכמובן שאסור לתת לפחד לנצח. לשם כך, באתר lifehack בחרו חמישה יעדים מהבטוחים בעולם. היעדים הללו נחשבים גם מומלצים לנשים המטיילות לבדן.

איסלנד: באתר הבריטי אינדיפנדט הכתירו את המדינה הנורדית הזו כיעד הנסיעות הבטוח בעולם. איסלנד עלתה לאחרונה לכותרות לאחר שנבחרת הכדורגל שלה העפילה לשלב רבע הגמר בטורניר היורו שהתקיים בחודש שעבר.

שוקלים קריירה חדשה? כדאי לכם להירשם לקורס טיס

שוקלים לפצוח בקריירה חדשה? אולי כדאי לכם להירשם לקורס טיס. בבואינג מעריכים כי בהתבסס על מספר הזמנות המטוסים ותוכניות ההתרחבות של חברות התעופה, עד שנת 2035 תעשיית התעופה תזדקק ל-617 אלף טייסים חדשים לטיסות מסחריות, 679 אלף טכנאי תחזוקה ו-814 אלף דיילים. פירוש הדבר הוא כי ברחבי העולם, תצטרך התעשייה להעסיק בכל שנה 31 אלף טייסים, 35 אלף טכנאים ו-40 אלף דיילים.

"חברות תעופה ברחבי העולם מרחיבות את הצי שלהן ואת מספר הטיסות, וזאת כדי לעמוד בביקוש הנגרם כתוצאה מההתרחבות הכלכלית העולמית", נכתב בדו"ח התחזיות השנתי של בואינג.

הסוף לתור לשירותים במטוס? הצעד החדש שמתכננת איירבוס

אחד הדברים הלא נעימים בטיסות הוא התור לתאי השירותים, שעלול להיות ארוך, במיוחד לקראת הנחיתה. צעד חדש שמתכננת יצרנית המטוסים איירבוס עשוי לפתור את הבעיה הזו.

איירבוס משתפת פעולה עם הספקית הצרפתית זודיאק בפיתוח עיצוב חדש של תאי השירותים במטוסיה, שיכלול משתנות. החברה מנסה כך לנצל באופן מרבי את השטח ולסייע לנוסעים לחסוך זמן באמצעות צמצום התורים לשירותים במהלך הטיסה. התקנת המשתנות עשויה לפנות יותר מקום לתאים נוספים לנשים ולבעלי מוגבלויות. מקור באיירבוס אמר כי "אנחנו מפתחים משתנות וכמה חברות תעופה בוחנות את הרעיון".

  «     1   2   3   4   5   6     »  





צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות