שוקלים קריירה חדשה? כדאי לכם להירשם לקורס טיס

שוקלים לפצוח בקריירה חדשה? אולי כדאי לכם להירשם לקורס טיס. בבואינג מעריכים כי בהתבסס על מספר הזמנות המטוסים ותוכניות ההתרחבות של חברות התעופה, עד שנת 2035 תעשיית התעופה תזדקק ל-617 אלף טייסים חדשים לטיסות מסחריות, 679 אלף טכנאי תחזוקה ו-814 אלף דיילים. פירוש הדבר הוא כי ברחבי העולם, תצטרך התעשייה להעסיק בכל שנה 31 אלף טייסים, 35 אלף טכנאים ו-40 אלף דיילים.

"חברות תעופה ברחבי העולם מרחיבות את הצי שלהן ואת מספר הטיסות, וזאת כדי לעמוד בביקוש הנגרם כתוצאה מההתרחבות הכלכלית העולמית", נכתב בדו"ח התחזיות השנתי של בואינג.

הסוף לתור לשירותים במטוס? הצעד החדש שמתכננת איירבוס

אחד הדברים הלא נעימים בטיסות הוא התור לתאי השירותים, שעלול להיות ארוך, במיוחד לקראת הנחיתה. צעד חדש שמתכננת יצרנית המטוסים איירבוס עשוי לפתור את הבעיה הזו.

איירבוס משתפת פעולה עם הספקית הצרפתית זודיאק בפיתוח עיצוב חדש של תאי השירותים במטוסיה, שיכלול משתנות. החברה מנסה כך לנצל באופן מרבי את השטח ולסייע לנוסעים לחסוך זמן באמצעות צמצום התורים לשירותים במהלך הטיסה. התקנת המשתנות עשויה לפנות יותר מקום לתאים נוספים לנשים ולבעלי מוגבלויות. מקור באיירבוס אמר כי "אנחנו מפתחים משתנות וכמה חברות תעופה בוחנות את הרעיון".

המזוודה לא הגיעה יחד אתכם? למה זה קורה ואיך נמנע זאת

לא נעים לרדת מטיסה ולגלות שהמזוודה לא הגיעה אתכם, אך החדשות הטובות הן שבשנה שעברה אבדו רק 23 מיליון מזוודות, בהתחשב בכך ש-3.5 מיליארד אנשים עלו ב-2015 על טיסות, מדובר בנתון לא רע בכלל.

אולם על אף השיפור, מזוודות עדיין הולכות לאיבוד על בסיס יומיומי. דו"ח שפרסמה חברת SITA המעניקה ייעוץ לחברות תעופה, מונה את הסיבות העיקריות מדוע מזוודות הולכות לאיבוד, וכולל עצות כיצד ניתן להפחית את הסיכוי שזה יקרה לכם.

מנכ"ל אל על נגד מחירי בתי המלון

מנכ"ל חברת התעופה אל על, דוד מימון, יוצא נגד המחירים הגבוהים של בתי המלון בישראל. "תיירים רבים נוחתים באילת ועוברים למצרים ועקבה. אם לא נוריד את המחירים בישראל, כל תקציבי השיווק של משרד התיירות לא יעזרו", אמר מימון בכנס השנתי של לשכת מארגני תיירות נכנסת שהתקיים היום (ג') בתל אביב.

לדבריו, "זו אינה בושה ששלושה-ארבעה תיירים מגרמניה יגורו בחדר אחד וישלמו 30 דולר ללילה. המהלך שמשרד התיירות מוביל לעידוד הקמת בתי מלון עממיים והוסטלים זה מהלך אדיר.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות