המלון לא ייפתח - 150 עובדים יפוטרו

למרות תמיכה גורפת בפתיחת בית המלון רמדה בחדרה מצד משרד התיירות והתאחדות המלונות בישראל, החליטה היום שופטת בית המשפט המחוזי בחיפה ברכה בר זיו שלא לקבל את העתירה המינהלית שהגישו יזמי בית המלון נגד ההחלטה לעכב פתיחתו.

היזמים עתרו נגד ההחלטה לבטל את היתר הפתיחה למלון בגלל מספר ליקויים טכניים שנמצאו בו. לטענת היזמים, לא מדובר בליקויים מהותיים. בית המשפט החליט להעביר את הדיון לוועדה המקומית בחדרה ולהגיע להכרעה מחודשת בעוד שלושה שבועות – מהלך שיוביל לפיטורם של כ-150 עובדים.

"גם לישראלים נמאס לשלם מחיר גבוה - והם שוברים שיאים בנתב"ג"

המחלקה הכלכלית של התאחדות המלונות בישראל פירסמה היום את נתוני לינות התיירים לחודש אוגוסט, לפיהם כ-610 אלף תיירים התארחו בבתי המלון בישראל - ירידה של 15% ירידה לעומת אוגוסט בשנה שעברה.

בחודש אוגוסט חלה ירידה של 4% בלינת ישראלים בבתי מלון בארץ, לעומת אוגוסט שעבר. גם לפי נתוני רשות שדות התעופה, בטיסות הפנים נרשמה ירידה של 10% בחודש אוגוסט, בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה שעברה.

בנתב"ג נערכים: 1.7 מיליון ישראלים צפויים לטוס במהלך החגים

ברשות שדות התעופה נערכים לקליטתם של של כ-1.7 מיליון ישראלים בנתב"ג, גידול של כ-8 אחוזים בתנועת הנוסעים. הכמות הגדולה ביותר צפויה לעבור ביום חמישי הקרוב, אז יגיעו לנמל התעופה כ-90 אלף נוסעים.

בשל כמות הנוסעים החריגה, ביקשו ברשות מהנוסעים בימים שלפני ראש השנה להקדים הגעתם לנמל התעופה, כארבע שעות לפני הטיסה. בין מאות אלפי הישראלים צפויים לטוס גם כ-30 אלף חסידי ברסלב לאומן שבאוקראינה, כבכול שנה.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות