פיילוט בנתב"ג: מתחילת נובמבר נוסעים יוכלו לעשות צ'ק אין באמצעות הסלולר

פיילוט חדש בנתב"ג יאפשר לנוסעים בידוק לטיסה באמצעות המכשיר הסלולרי. בתחילת נובמבר יחל הפיילוט להשלמת הליך הנוסע היוצא, שיבוצע עם כרטיס עלייה למטוס הנמצא במכשיר הנייד של הנוסעים. הנוסעים שיגיעו לנתב"ג עם כרטיס עלייה למטוס במכשיר הסלולרי יוכלו לעשות את הצ'ק אין בבית או להיעזר בעמדות השירות העצמי, ועם קבלת הברקוד יוכלו לעבור בנתב"ג את הליך הרישום לטיסה, כאשר על פי רשות שדות התעופה (רש"ת): "חווית הטיסה והשהייה בנמל התעופה תהפוך לנוחה, מהירה, יעילה ודיגיטאלית יותר".

על רקע הקרע עם משרד התיירות: החברה הממשלתית לתיירות מחפשת מנכ"ל חדש

דירקטוריון החמ"ת (החברה הממשלתית לתיירות) החליט בערב ראש השנה על הקמת ועדת איתור לבחירת מנכ"ל חדש, שיחליף את המנכ"ל הנוכחי שי וינר.

בוועדת האיתור ישבו שלושה חברים מקרב דירקטוריון החברה, בהם נרקיס טסלר, יו"ר בפועל של החמ"ת; דנה לביא, משנה למנכ"ל קבוצת הדקה ה-90 ועידו רוזליו, מי שכיהן בעבר כמנכ"ל מקורות.

ההמצאה החדשה: אוהל במקום טרמינל בשדה דב

שלושה חודשים לאחר שהחליטו שרי האוצר, הביטחון והתחבורה על דחייתה של הפסקת פעילות התעופה האזרחית משדה דב בתל אביב עד ינואר 2019, באמצעות העברת הטיסות לאילת לחלק הצבאי של השדה, מקדמת כיום הממשלה תוכנית שלפיה החל באוגוסט 2017 יתחיל לפעול בחלקו הצבאי של השדה, שהיה עד כה בסיס צבאי סגור, טרמינל אזרחי באוהל ארעי שיוקם בסמוך לרחבת המראת המטוסים.

הקמת הטרמינל הארעי בחלקו הצבאי של השדה תאפשר את פינוי החלק האזרחי, המזרחי, וכך תוכל רשות מקרקעי ישראל להתחיל להכשיר את השטח שיפונה לשיווק.

למרות הטרור העולמי: עלייה של 4% בתיירות העולמית - צרפת ובלגיה מתרסקות

ארגון התיירות הבינלאומי של האו"ם (UNWTO) מדווח על גדילה של 4% בתיירות העולמית בחציון הראשון של 2016 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. לפי הנתונים, מדובר ב-561 מיליון תיירים שטסו בחציון האחרון בטיסות בינלאומיות - תוספת של 21 מיליון תיירים ביחס לתקופה המקבילה. מגמה זו קורית על רקע החשש הגובר מטרור אסלאמי ואירועי הטרור שהרעידו את אירופה - בהם הפיגועים בשדות התעופה בבריסל ובאיסטנבול ופיגוע הדריסה בניס.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות